Şimdi konuşun..
Çevreci Bonus Kredi Kartı

ÇEVRECİ BONUS

Siz de doğayı korumaya, doğal hayata destek olmaya katkıda bulunmak istiyorsanız sizin bonusunuz Çevreci Bonus!

HEMEN BAŞVUR
 • ÇEVRECİ BONUSU TANIYIN

 • ÇEVRECİ BONUSUN AYRICALIKLARI

 • HAYATINIZI KOLAYLAŞTIRIN

 • BONUS KAZANMA REHBERİ

Bonus'un ayrıcalıklı dünyasından faydalanırken doğadan aldıklarımızın bir kısmını doğaya geri veren, küresel ısınmayı durdurmak için WWF'in çevre projelerine destek olan çevreye duyarlı Bonus!

Çevreci Bonus’u Tanıyın

Dizginlenemeyen iklim değişiklikleri her yıl hava sıcaklığının artmasına ve küresel ısınmaya yol açarak doğaya zarar veriyor. Doğal kaynakları korumak, fosil yakıtlara olan bağımlılığı azaltmak, çevreye duyarlı ürün ve hizmetler geliştirmek için çalışmalarını sürdüren Garanti BBVA, Çevreci Bonus ile WWF'in çevre projelerine destek oluyor. Çevreye duyarlı kart ile hem Bonus’un ayrıcalıklarından faydalanabilir hem de küresel ısınmayı durdurmak için üzerinize düşeni yapma fırsatı yakalayabilirsiniz.

Çevreci Bonus ile Siz de Doğaya Destek Olun

İklim, başta insanlar olmak üzere tüm canlıların hayatlarını sürdürebilmesinde önemli rol oynayan bir doğa olayıdır. İnsanoğlu yaşamın başlangıcından beri iklim koşullarına uyum sağlamayı başararak ayakta kalabilmiştir. Teknolojinin gelişmesi, nüfusun kalabalıklaşması insan kaynaklı sera gazlarında artışa ve bu durum da oksijen sağlayan ozon tabakasında ve iklimde dünyayı felakete sürükleyen değişikliklere yol açmıştır. Bu nedenle doğanın kirlenmesinde her bireyin sorumluluğu vardır. Çevreci Bonus ile yaptığınız her alışverişte doğanın korunması için verilen mücadeleye katkıda bulunabilirsiniz.

Alışverişlerinizde doğayı koruyan Çevreci Bonus kullanarak bonus kazanabilir; kazandığınız bonusların bir kısmını WWF Türkiye Doğal Hayatı Koruma Vakfı’nın doğa koruma çalışmalarına bağışlamanıza aracılık ederek doğaya katkıda bulunabileceğiniz bir platformda yer almış olursunuz. Bonus üye işyerleri dışında Çevreci Bonus'la yapılan harcamaların belirli bir tutarını doğal hayata destek olmak için WWF'e aktarırız, sizin de tüm dünyadaki doğal hayata katkıda bulunmanıza yardımcı oluruz.

Doğa Dostu Çevreci Bonus ile Tanışın

Çevreye Duyarlı gönderim mektupları ve kartları dâhil olmak üzere sizinle iletişim için kullanılan tüm basılı kırtasiye malzemelerinde geri dönüşümlü kâğıt kullanılır. Alışverişlerinizi doğa dostu Çevreci Bonus ile yaparak kâğıt için kullanılan ağaçların korunmasını sağlayabilir, canlı ve cansız varlıklardan oluşan ekosisteme sahip çıkabilirsiniz.

Kart üretiminde kullanılan PVC, diğer plastik çeşitlerine oranla doğa koşullarına daha dayanıklıdır. Çevreci Bonus yapımında kullanılan PVC oranı mümkün olan en az seviyededir. Alışverişlerinizde çevreye duyarlı Bonus kullanarak diğer plastik kartlara göre doğada daha hızlı yok olmasına katkı sağlayabilirsiniz. Ayrıca her ay çevreye duyarlı ürünlere özel indirim kampanyaları ile çevreye duyarlı ürünlerin kullanımının arttırılmasını desteklersiniz.

WWF Nedir?

World Wide Fund for Nature ya da kısaca WWF, Türkçe açılımıyla Dünya Doğayı Koruma Vakfı, uluslararası bir sivil toplum kuruluşudur. Doğanın zarar görmesini sonlandırmayı ve doğaya verilen zararları onarmayı amaçlar. 1961 yılında Dünya Doğal Yaşamı Koruma Vakfı (World Wildlife Fund) adıyla anılan kuruluş, dünyanın en büyük çevre kuruluşudur. Denizler, türler, sürdürülebilirlik, tatlı sular, ormanlar ve iklim değişikliklerinde yaşanan olumsuzluklarla baş edebilmek için projeler hazırlayan ve destekleyen WWF, dünyanın doğal ortamının korunmasını sağlayarak insanın doğayla uyumlu bir şekilde yaşayabileceği bir geleceğin peşindedir. Ülkemizde 1996 yılında faaliyete başlayan Doğal Hayatı Koruma Vakfı, 2001 yılı itibariyle WWF Türkiye adını almıştır. WWF hedefleriyle paralel çalışmalar sürdüren WWF Türkiye projeleri daha çok ulusal seviyededir.

Çevreci Bonus İle Alışverişte Ayrıcalıklı Olun

Çevreci Bonus nakit ihtiyaçlarınız ve ödeme kolaylıklarında sağladığı avantajlarla alışverişlerinizde ayrıcalıklara sahip olmanızı sağlar. İşte bu avantajlardan bazıları:

 • Kazandığınız bonusların bir kısmını WWF-Türkiye (Doğal Hayatı Koruma Vakfı)'nın doğa koruma çalışmalarına bağışlamanıza aracılık ederek doğaya katkıda bulunabileceğiniz bir platformda yer alırsınız.
 • Kart gönderim mektuplarında, zarflarında ve sizinle iletişim içinde olduğu bütün basılı malzemelerinde kullanılan geri dönüşümlü kağıt sayesinde doğayı korumaya destek olursunuz.
 • Doğa koşullarına diğer plastiklerden daha fazla direnç gösteren PVC oranını, ham madde içeriğinde mümkün olan en az seviyeye indirerek kullanılan kartınız sayesinde, diğer plastik kartlara oranla doğada daha hızlı yok olmasına destek olursunuz.
 • Her ay çevreye duyarlı ürünlere özel indirim kampanyaları ile çevreye duyarlı ürünlerin kullanımını arttırılmasını desteklersiniz.
 • Bonus üye işyerleri dışında Çevreci Bonus'la yapılan harcamaların belirli bir tutarını doğal hayata destek olmak için WWF'e aktarırız, sizin de tüm dünyadaki doğal hayata katkıda bulunmanıza yardımcı oluruz.
 • Çevreci Bonus’un temassız özelliği sayesinde 750 TL ve altındaki tüm alışverişlerinizi temassız POS terminali bulunan tüm noktalardan şifresiz ve imzasız olarak gerçekleştirebilirsiniz. Kartınızı okuyucuya tutarak 1 saniye içinde ödeme yapabilirsiniz.
 • E-mail Ekstre ile daha yeşil bir geleceğe katkıda bulunun!
 • Çevreci Bonus'unuzla taksitli alışverişin keyfini yaşarken, alışverişlerinizden bol bol bonus kazanır, kazandığınız bonuslarla Bonus Program Ortakları'nda bedava alışveriş keyfini yaşayabilirsiniz.
 • Kazanılan her 1 bonus 1 TL değerindedir. (1 bonus=1 TL)
 • Ücretsiz Taksitli Nakit Avans ile formalitesiz, sabit taksitle ödeyebileceğiniz uygun faiz oranlarıyla nakit ihtiyaçlarınızı anında karşılayın
 • Siz ödemenizi peşin yapın taksiti İşlem Taksitlendir ile Bonus yapsın!
 • Dilediğiniz bir ekstrenizi Ekstre Atlat ile 1 ay sonra ödeyin
 • Alışverişinizi Bonus'la yapın, istediğiniz işlemi İşlem Ertele ile 1 ay öteleyin
 • Acil paraya mı ihtiyacınız Var? Taksitli Para ile ihtiyaçlarınızı ertelemeyin
 • Hesabınızda para olmasa da Karttan Havale/EFT ile Garanti BBVA İnternet Bankacılığı'ndan ve Garanti BBVA ATM'lerimizden havale ve EFT yapabilirsiniz.
 • Çevreci Bonus'unuzla tüm Garanti BBVA ATM'lerimizden vadesiz hesaplarınıza ulaşabilir, Paracard'ınızla yaptığınız para çekme, para yatırma gibi işlemleri Çevreci Bonus'unuzla da rahatlıkla yapabilirsiniz.
 • Faiz ve Ücretler için tıklayınız.
 • Henüz kredi kartı şifrenizi almadıysanız ya da kart şifrenizi değiştirmek istiyorsanız detaylı bilgi için tıklayın.

Çevreci Bonus'un ayrıcalıklı hizmetleri hayatınızı kolaylaştırıyor!

 • Araç arızalarında çekici hizmetinden, çilingir hizmetine, tıbbi danışmanlıktan hediye çiçek gönderimine pek çok konuda hayatınızı kolaylaştıracak Asistan
 • Yurt dışında acil yardıma ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızda olan Acil Durum Yardım Hizmeti

ile Çevreci Bonus her an yanınızda.

HAYATINIZI KOLAYLAŞTIRIN

Çevreci Bonus'unuz ile bir ayda toplam 1.500 TL’ye varan bonus ve daha fazlasını kazanabileceğinizi biliyor musunuz?

Kampanyalardan 1.500 TL’ye varan bonus

Bonus dünyasında her ay 300’den fazla kampanya var.

Siz de Çevreci Bonus'unuz ile her ay en az 6 kampanyaya katılın, kampanya koşullarını yerine getirmeniz durumunda ayda 1.500 TL’ye varan bonus kazanın!

Ödeme Kolaylıkları

En ihtiyaç duyduğunuz anlarınızda, Bonus'un hayatı kolaylaştıran özellikleri her zaman sizin yanınızda olur.

Peki, sizin ihtiyacınız hangisi?

Bonus’la Ücretsiz Taksitli Nakit Avans

TAKSİTLİ NAKİT AVANS

NAKDE SIKIŞANA TAKSİTLİ NAKİT AVANS

Detaylı Bilgi
Bonus Ekstre Taksitlendirme

EKSTRE TAKSİTLENDİR

EKSTRE BORCUNUZU TAKSİTLENDİRİN, ÖDEMELERİNİZİ RAHAT BİR PLANLA YAPIN!

Detaylı Bilgi
Temassız Ödeme

TEMASSIZ ÖDEME

KREDİ KARTINIZIN TEMASSIZ ÖZELLİĞİ İLE HEM HIZLI HEM GÜVENLİ ALIŞVERİŞ YAPIN

Detaylı Bilgi
Bonus Classic İşlem Taksitlendirme

KREDİ KARTI İŞLEM TAKSİTLENDİRME

YAPTIĞINIZ İŞLEMLERİ ALIŞVERİŞ YAPTIĞINIZ FİRMA TAKSİTLENDİRMESE BİLE KREDİ KARTINIZ TAKSİTLENDİRİR!

Detaylı Bilgi
Anında Ekstre

ANINDA EKSTRE

KREDİ KARTLARINIZ İÇİN DİJİTAL EKSTRE TALEBİNDE BULUNARAK EKSTRELERİNİZE KESİLDİĞİ ANDA ANINDA ULAŞABİLİRSİNİZ.

Detaylı Bilgi
Bonus Ekstre Taksitlendirme

EKSTRE TAKSİTLENDİR

EKSTRE BORCUNUZU TAKSİTLENDİRİN, ÖDEMELERİNİZİ RAHAT BİR PLANLA YAPIN!

Detaylı Bilgi
Ek Taksit

EK TAKSİT

DİLEDİĞİNİZ TAKSİTLİ ALIŞVERİŞİNİZ İÇİN EK TAKSİT İSTEYİN, ÖDEMELERİNİZİ RAHAT RAHAT YAPIN!

Detaylı Bilgi
Taksitli Para

TAKSİTLİ PARA

NAKİT İHTİYAÇLARINIZA ANINDA CEVAP: TAKSİTLİ PARA!

Detaylı Bilgi
Bonus Ekstre Atlat

EKSTRE ATLAT

EKSTRE BORCUNUZU BİR SONRAKİ DÖNEME ERTELEYİN, İHTİYAÇLARINIZI ERTELEMEYİN!

Detaylı Bilgi
İşlem Ertele

İŞLEM ERTELE

İHTİYAÇLARINIZI DEĞİL ÖDEMENİZİ ERTELEYİN!

Detaylı Bilgi
Bonus’la Ücretsiz Taksitli Nakit Avans

ÜCRETSİZ TAKSİTLİ NAKİT AVANS

NAKDE SIKIŞANA TAKSİTLİ NAKİT AVANS

Detaylı Bilgi

BENZER ÖZELLİKLİ KARTLAR

Şaffaf Bonus Kredi Kartı

ŞEFFAF BONUS

Alıştığınız kart dünyasından çok farklı. Hem şeffaf hem de sadece 3 köşesi var!

Aynalı Bonus Classic Kart

AYNALI BONUS

Neredeyse sizin kadar güzel Aynalı Bonus!