Şimdi konuşun..
Bonus Genç Kredi Kartı

BONUS GENÇ

Hayatını Sen Seç!
Alması en kolay kredi kartı! Üstelik kart ücreti yok!

HEMEN BAŞVUR
 • BONUS GENÇ'İ TANI

 • BONUS GENÇ, HAYATINI SEN SEÇ

 • AKLINDA BULUNSUN

Bonus Genç sadece 18-25 yaş arası gençler için…

Bonus Genç’li olmak hem çok kolay, hem avantajlı! Sen de aramıza katıl ve eşsiz fırsatlarla dolu Bonus Genç dünyasına adım at!

Garanti BBVA'nın tamamen gençler için hazırladığı Bonus Genç’e özel bir çok avantaj var. Bonus Genç ile alışveriş kolaylığı, restoran, fast food ve kahve zincirlerine özel bonuslar, ekstra oyun dünyasına ait indirimler, market alışverişlerinde ekstra bonus imkânları ve geniş taksit seçenekleri ile sınırsız avantaj sunan bir dünyaya adım atıyorsun!

Öğrenciler için kredi kartı almak hiç olmadığı kadar kolay! Garanti BBVA Bonus özellikleri ve ayrıcalıkları ile sunulan Bonus Genç sayesinde yeme-içmeden eğlenceye, Steam oyunlardan e-ticarete, giyimden elektroniğe kadar aklınıza gelebilecek hemen her alanda Bonus fırsatları ile alışveriş yapabilmek mümkün oluyor.

Bonus Genç'inle tüm Garanti BBVA ATM'lerimizden vadesiz hesaplarına ulaşabilir, Paracard'ınla yaptığın para çekme, para yatırma gibi işlemleri Bonus Genç'inle de rahatlıkla yapabilirsin. Bonus Genç'in temassız özelliği sayesinde 500 TL ve altındaki işlemlerini bozuk para taşımadan, hızlı ve güvenli bir şekilde gerçekleştirilebilirsin.

BONUS GENÇ’TE KART ÜCRETİ YOK!

Bonus Genç ile bedava alışveriş olanakları ve taksit fırsatları seni bekliyor! Bonus Genç ile Bonus Program Ortakları tarafından yapılan taksitlerden faydalanabilir, alışverişlerinden bol bol bonus kazanabilirsin. Kazandığın bonuslarla Bonus Program Ortakları'nda bedava alışveriş yapabilirsin. Kazanılan her 1 bonus 1 TL değerindedir. (1 bonus=1 TL)

BONUS GENÇ’TE FIRSAT ÇOK!

Aral Game

Sana özel anlık fırsatlardan yararlanmak için BonusFlaş'ı indirmeyi unutma! Bonus Genç sayesinde hem Bonus kampanyalarına hem de Bonus Genç’e özel her ay sunulan kampanyalara katılarak ayda 125 TL bonus kazan.

 • Bonus Genç ile market harcamaları artık daha keyifli ve bol bol kazandırıyor! Markette toplam 300 TL ve uzeri alisverisine 40 TL bonus seninle! Detaylı bilgi için tıklayın.
 • Bonus Genç ile restoran ve kafe harcamalarında toplam 30 TL bonus fırsatı! Restoran, fast food ve kahve zincirlerinden yapacağın tek seferde her 75 TL ve üzeri harcamalara 15 TL, toplamda 30 TL bonus seninle! Detaylı bilgi için tıklayın.
 • Steam üzerinden oyun keyfin yarıda kalmasın. Bonus Genç ile Steam, iTunes ve aralgame.com'da yapacağın toplam 75 TL ve üzeri harcamana 50 TL bonus seninle! Detaylı bilgi için tıklayın.

Peşin ödemek zorunda kaldığın, "Keşke taksitle ödeyebilseydim." dediğin peşin alışverişlerini hemen taksitlendirelim.
Bu ay yapmak zorunda kaldığın, "Keşke bir sonraki ay ödeyebilseydim." dediğin tüm peşin alışverişlerini hemen bir sonraki aya erteleyelim.
Acil nakit mi gerekiyor? Ödemelerine ara vermeye mi ihtiyacın oldu? Nakit ihtiyaçların ve ödeme kolaylıkları ile ilgili bir çok farklı ürün alternatifini Bonus Genç'te bulabilirsin;

Faiz ve Ücretler için tıkla.

Henüz kredi kartı şifrenizi almadıysanız ya da kart şifrenizi değiştirmek istiyorsanız detaylı bilgi için tıklayın.

*50 TL ve üzeri peşin alışverişleriniz için aylık %1,80 faiz oranı 2, 3, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 aya kadar taksit seçeneklerinden faydalanabilirsiniz. (KKDF ve BSMV hariçtir.) Yasal düzenlemeler gereği, elektronik eşya alımlarında, kulüp/dernek ve sosyal hizmetlerde 6 ay, saat dükkanları ve kıymetli taşlar ve madenler, mücevher ve gümüş takı dükkanlarında 4 ay olarak uygulanır. Telekomünikasyon, kuyum, doğrudan pazarlama ile ilgili harcamalar, yurt dışında yapılan harcamalar ve yemek, gıda, alkollü içecek, akaryakıt, kozmetik, ofis malzemesi ile hediye kart, hediye çeki alımlarında taksitlendirme yapılamamaktadır.Bunun için işlem anında size SMS geldiyse SMS ile hemen başvurabilir, ya da işlemleriniz henüz ekstrelenmeden Müşteri İletişim Merkezi / 444 0 333 veya Garanti BBVA Şubeleri'nden başvurabilirsiniz. Garanti BBVA İnternet Bankacılığı'nda, kredi kartları adımının altından işlemleriniz ekstrelendirilmeden İşlem Taksitlendir'e başvurabilirsiniz. İşlem taksitlendir özelliğinden yararlanılması halinde ilgili harcamalara ait ödemeler kesilecek ikinci ekstrede başlayacaktır. Aynı zamanda; İşlem Ertele'ye de Garanti BBVA İnternet Bankacılığı'ndan başvurabilirsiniz! Garanti BBVA İnternet Bankacılığı'nda, kredi kartları adımının altından işlemleriniz ekstrelendirilmeden İşlem Ertele'ye başvurabilirsiniz. Bonus Genç başvuru işlemleri için tıklayın! • Öncelikle, harcamalarını gelirin ile doğru orantılı yapman senin için çok önemli. Geri öderken sıkıntı yaşayabileceğin kredi kartı borcuna karşı dikkatli olmalısın.
 • Kredi kartının hesap kesim tarihini göz önünde bulundurarak harcamalarını düzenli olarak takip etmen gerekiyor.
 • Dönem borcunu zamanında, en azından minimum ödeme tutarında yapman çok önemli! Ödemesini geciktirdiğin kredi kartı borcu için hem faiz yansıyacağını, hem de bunun kredi geçmişini olumsuz etkileyeceğini unutmamalısın.
 • Kredi kartı borcuna ilişkin geciktirdiğin ödemeler nedeniyle bundan sonraki yıllarda bankalar ile problem yaşayabilirsin. İleride herhangi bir bankadan kredi başvurusunda bulunmak istersen, Bankalar nezdinde kredi kullananların düzenli ödeme yapıp yapmadıklarının kayıtlarını tutan ortak bir sistemden senin geçmiş kredi bilgilerine ulaşabilirler. İhtiyaç duyacağın ekstra limit veya farklı bankalardan kredi/ kredi kartı talebinde zorlanabilirsin.
 • Güncel faiz oranları ile kartına ait diğer tüm detayları sana gönderilecek olan Ekstrende bulabilirsin.
 • Kredi kartı borcunu kapatmak için asla bir başka kredi kartını kullanarak avans çekme! Bu gibi durumlarda, banka şubemize gelmen halinde, sana uygun bir ödeme planı oluşturabiliriz.
 • Kart borcunu Garanti BBVA İnternet Bankacılığı'ndan, Garanti BBVA ATM'lerimizden, Bilgilendirme Hizmetleri ve Müşteri İletişim Merkezi / 444 0 333 aracılığı ile takip edebilirsin.
 • Kartın çalındığında veya kaybolduğunda hemen Müşteri İletişim Merkezi / 444 0 333'ü aramalısın

Sıkça Sorulan Sorular

Öğrenciler kredi kartı alabilir mi?

Öğrenciler için de kredi kartı almak mümkün. 18 – 25 yaş arası gençler Bonus Genç'e başvuru yapabilir.

Öğrenci kredi kartı alma şartları nelerdir?

18-25 yaş arasındaki tüm gençler Bonus Genç kredi kartına başvuru yapabilir.

Öğrenci kredi kartı nasıl alınır?

Yaş şartını sağlayan gençler, GarantiBBVA internet, cep şube, bonus.com.tr adresinden başvuru yapılabilir, aynı zamanda 'GENC' yazıp 3340’a sms ile başvuru sağlayabilir.

Öğrenci kredi kartı için gerekli belgeler nelerdir?

Ek bir belgeye ihtiyaç duyulmamaktadır, kefil istenmesi durumunda belge talep edilebilir.

Bonus Genç öğrenci kredi kartı kaç günde gelir?

Başvurunuzun onaylanması ardından basıma giren kartlar ertesi gün kuryeye teslim edilir, kurye 10 iş gün içerisinden belirtilen adrese kart teslimini yapar.

Öğrenci kredi kartı yaş sınırı nedir?

Bonus Genç karta başvuru 18 yaş altı yapamamaktadır. Bu kart türü için gerekli yaş sınırı 18-25 yaş aralığıdır.

Kefilsiz öğrenci kredi kartı başvurusu yapmak mümkün müdür?

Başvuran kişinin ve garantörün KBB skoruna göre kefil durumu değişkenlik gösterebilir.

Bonus Genç’te öğrenci kredi kartı limiti artırmak mümkün müdür?

Kredi kartı limit arttırma işleminiz için mobil uygulama üzerinden talepte bulunabilir; müşteri hizmetleri ya da en yakın şube ile iletişime geçebilirsiniz. Limit arttırma talebinizin uygun görülmesi halinde kartınızı yeni limitle kullanmaya başlayabilirsiniz.

Bonus Genç öğrenci kredi kartı faiz oranları ne kadar?

Bonus Genç öğrenci kredi kartı faiz oranları ile ilgili detaylara faiz ve ücretler sayfasından ulaşabilirsiniz.

Bonus Genç öğrenci kredi kartı yıllık ücreti var mı?

Bonus Genç, aidatsız öğrenci kredi kartıdır. Herhangi bir aidat ödemenize gerek yoktur.

Öğrenci kredi kartı kredi notunu etkiler mi?

Başvuru yapabileceğiniz yaş sınırı hariç herhangi bir kredi kartından farkı olmadığı için kredi notunuz etkilenir.

Bonus Genç öğrenci kredi kartı avantajları nelerdir?

Bonus Genç ile bedava alışveriş olanakları ve taksit fırsatları bulunuyor. Bonus Genç ile Bonus Program Ortakları tarafından yapılan taksitlerden faydalanabilir, alışverişlerinden bol bol bonus kazanılabilir. Kazanılan bonuslarla Bonus Program Ortakları'nda bedava alışveriş yapılabilir. Kazanılan her 1 bonus 1 TL değerindedir. (1 bonus=1 TL) Her ay değişen market, oyun, restoran harcamalarına özel bonus kampanyaları yapılıyor.

Bonus Genç öğrenci kredi kartı nerelerde geçerlidir?

Bonus genç kredi kartını her yerde kullanabilirsiniz.

Bonus Genç öğrenci kredi kartı ile nakit avans almak mümkün müdür?

Bonus Genç kredi kartı ile nakit avans, taksitli nakit avans, ekstre atlat, taksitli para, karttan Havale/EFT yapılması mümkündür.

ÖNE ÇIKAN KAMPANYALAR

Ödeme Kolaylıkları

En ihtiyaç duyduğunuz anlarınızda, Bonus'un hayatı kolaylaştıran özellikleri her zaman sizin yanınızda olur.

Peki, sizin ihtiyacınız hangisi?

Taksitli Nakit Avans

TAKSİTLİ NAKİT AVANS

NAKDE SIKIŞANA TAKSİTLİ NAKİT AVANS

Detaylı Bilgi
Ekstre Taksitlendir

EKSTRE TAKSİTLENDİR

EKSTRE BORCUNUZU TAKSİTLENDİRİN, ÖDEMELERİNİZİ RAHAT BİR PLANLA YAPIN!

Detaylı Bilgi
Temassız Ödeme

TEMASSIZ ÖDEME

KREDİ KARTINIZIN TEMASSIZ ÖZELLİĞİ İLE HEM HIZLI HEM GÜVENLİ ALIŞVERİŞ YAPIN

Detaylı Bilgi
Kredi Kartı İşlem Taksitlendirme

KREDİ KARTI İŞLEM TAKSİTLENDİRME

YAPTIĞINIZ İŞLEMLERİ ALIŞVERİŞ YAPTIĞINIZ FİRMA TAKSİTLENDİRMESE BİLE KREDİ KARTINIZ TAKSİTLENDİRİR!

Detaylı Bilgi
Anında Ekstre

ANINDA EKSTRE

KREDİ KARTLARINIZ İÇİN DİJİTAL EKSTRE TALEBİNDE BULUNARAK EKSTRELERİNİZE KESİLDİĞİ ANDA ANINDA ULAŞABİLİRSİNİZ.

Detaylı Bilgi
Ekstre Taksitlendir

EKSTRE TAKSİTLENDİR

EKSTRE BORCUNUZU TAKSİTLENDİRİN, ÖDEMELERİNİZİ RAHAT BİR PLANLA YAPIN!

Detaylı Bilgi
Ek Taksit

EK TAKSİT

DİLEDİĞİNİZ TAKSİTLİ ALIŞVERİŞİNİZ İÇİN EK TAKSİT İSTEYİN, ÖDEMELERİNİZİ RAHAT RAHAT YAPIN!

Detaylı Bilgi
Taksitli Para

TAKSİTLİ PARA

NAKİT İHTİYAÇLARINIZA ANINDA CEVAP: TAKSİTLİ PARA!

Detaylı Bilgi
Ekstre Atlat

EKSTRE ATLAT

EKSTRE BORCUNUZU BİR SONRAKİ DÖNEME ERTELEYİN, İHTİYAÇLARINIZI ERTELEMEYİN!

Detaylı Bilgi
İşlem Ertele

İŞLEM ERTELE

İHTİYAÇLARINIZI DEĞİL ÖDEMENİZİ ERTELEYİN!

Detaylı Bilgi
Ücretsiz Taksitli Nakit Avans

ÜCRETSİZ TAKSİTLİ NAKİT AVANS

NAKDE SIKIŞANA TAKSİTLİ NAKİT AVANS

Detaylı Bilgi