Şimdi konuşun..
Yataş’ta Peşin Fiyatına 9 Taksit!

Yataş’ta Peşin Fiyatına 9 Taksit!

Bu Kampanyanın Süresi Dolmuştur
Sektör: Mobilya / Marka: Yataş

KATILMAK İÇİN

Hemen faydalanabilirsiniz.

FLEXI kart sahiplerinin kampanyaya katılım için Garanti BBVA sistemine kayıtlı olan cep telefonundan EVET yazıp bir boşluk bırakıp YATAS yazıp bir boşluk bırakıp kartın son altı hanesini 3340'a SMS gönderdikten sonra alışveriş yapılması gereklidir. SMS sistemimize ulaştıktan sonraki harcamalar dikkate alınacaktır. Kampanyaya katılım SMS'leri KDV ve ÖİV dahil Turk Telekom aboneleri için 1TL, Turkcell aboneleri için 1TL, Vodafone aboneleri için 0,48 TL'dir. Geri dönüş SMS'leri Garanti BBVA tarafından karşılanır. Geri dönüş SMS’leri Garanti BBVA tarafından karşılanır .

NASIL KAZANIRIM?

Kampanya anlaşmalı Bonus program ortağı Yataş yetkili satıcılarında geçerlidir.
Kampanyadan yararlanmak için en az 300 TL tutarında alışveriş yapılması gerekmektedir.
Peşin Fiyatına 9 Taksit kampanyası Yataş yetkili satıcılarında yapılan 5 taksitli işlemlere Garanti BBVA tarafından 4 taksit ilave edilerek gerçekleşir.
İşlemlerin kampanyaya dahil olması için mutlaka Garanti POS cihazı kullanılarak yapılmalıdır.

DİĞER BİLGİLER:

 • Kampanya anlaşmalı Bonus program ortağı Yataş yetkili satıcılarında geçerlidir.
 • Kampanyadan yararlanmak için en az 300 TL tutarında alışveriş yapılması gerekmektedir.
 • Peşin Fiyatına 9 Taksit kampanyası Yataş yetkili satıcılarında yapılan 5 taksitli işlemlere Garanti BBVA tarafından 4 taksit ilave edilerek gerçekleşir.
 • Sanal mağazalarda yapılan 5 arası taksitli işlemlerde Garanti BBVA tarafından 4 taksit ilave edilir. Kampanya anlaşmalı Bonus program ortağı Yataş yetkili satıcılarında geçerlidir.
 • Kampanyadan yararlanmak için en az 300 TL tutarında alışveriş yapılması gerekmektedir.
 • Peşin Fiyatına 9 Taksit kampanyası Yataş yetkili satıcılarında yapılan 5 taksitli işlemlere Garanti BBVA tarafından 4 taksit ilave edilerek gerçekleşir.
 • Sanal mağazalarda yapılan 5 arası taksitli işlemlerde Garanti BBVA tarafından 4 taksit ilave edilir.
 • Kampanyada “+taksit” uygulanmış en yüksek nihai taksit sayısı; beyaz eşya ve mobilya ürün grupları için 9 taksit, elektronik ürün grupları için 4 taksit; 5000 TL ve altında kalan TV ürün grupları için 9 taksit; tablet ürün grupları için 6 taksit olarak uygulanmalıdır. Cep telefonu satışları için taksit uygulanmamalıdır.
 • Ticari kredi kartları ile yapılan alışverişlerde + taksit uygulamasının üst limiti 100.000 TL'dir. Bu tutarın üzerindeki işlemlere + taksit uygulanmayacaktır.
 • İşlemlerin kampanyaya dahil olması için mutlaka Garanti POS cihazı kullanılarak yapılmalıdır.
 • Kampanyaya tüm Garanti Bonus, Flexi, Garanti Bonus Business, Miles&Smiles Garanti BBVA kredi kartı, Miles&Smiles Garanti BBVA Business kredi kartı, American Express kredi kartları, American Express Business, Deniz Bonus, TEB Bonus, Türkiye Finans Happy Card, ICBC Turkey Bonus, ICBC Turkey Bonus Business, Şeker Bonus, Şeker Bonus Business, ING Bonus , ING Bonus Business, Fibabanka Bonus ve Fibabank Bonus Business ve Alternatif Bank Bonus Business kredi kartları dahildir.
 • Vadeli Taksit, Bonus Flexi, Bonus Genç, Alternatif Bank Bonus kredi kartlarıyla yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir.
 • Kampanyaya ödül puan kullanımları ve tek ödemeli işlemler dahil değildir.
 • FLEXI kart sahiplerinin kampanyaya katılım için Garanti BBVA sistemine kayıtlı olan cep telefonundan EVET yazıp bir boşluk bırakıp YATAS yazıp bir boşluk bırakıp kartın son altı hanesini 3340'a SMS gönderdikten sonra alışveriş yapılması gereklidir. SMS sistemimize ulaştıktan sonraki harcamalar dikkate alınacaktır. Kampanyaya katılım SMS'leri KDV ve ÖİV dahil Turk Telekom aboneleri için 1TL, Turkcell aboneleri için 1TL, Vodafone aboneleri için 0,48 TL'dir. Geri dönüş SMS'leri Garanti BBVA tarafından karşılanır. Geri dönüş SMS’leri Garanti BBVA tarafından karşılanır .
 • Kampanya kapsamında yapılan alışverişlerde, müşteri sliplerinde "TEBRİKLER KAMPANYAMIZDAN YARARLANDINIZ." şeklinde bir mesaj çıkacaktır. Müşteri sliplerinde mesaj çıkmaması üye işyerinin kampanyaya dâhil olmadığını göstermektedir. Lütfen kontrol ediniz.
 • Ek kartlar kampanyaya dahildir.

KAMPANYA BAŞLANGIÇ VE BİTİŞ

1 Ocak 2020- 30 Haziran 2022

Bu kampanyanın süresi dolmuştur. Güncel Bonus Kredi Kartı kampanyalarını takip edin fırsatları kaçırmayın.