Şimdi konuşun..
Otopratik’te Bonus’a özel 8 taksit!

Otopratik’te Bonus’a özel 8 taksit!

Sektör: Otomotiv / Marka: Oto Pratik

NASIL KAZANIRIM?

Kampanya kapsamında +4 taksit, 4 ile 8 arası seçmeli taksit işlemlerinde geçerli olacaktır. Kampanyada alt alışveriş baremi 300 TL, üst alışveriş baremi 100.000 TL olarak geçerli olacaktır. Kampanyada en yüksek taksit sayısı 12 olacaktır.

Kampanyadan yararlanmak için harcama işleminin Garanti BBVA poslarından gerçekleştirilmesi gerekmektedir.

DİĞER BİLGİLER

 • Kampanya 31 Aralık 2021 tarihine kadar geçerlidir.
 • Kampanya anlaşmalı otomotiv sektöründe faaliyet gösteren Bonus program üyesi Otopratik işyerlerinde geçerlidir.
 • Kampanya kapsamında +4 taksit, 4 ile 8 arası seçmeli taksit işlemlerinde geçerli olacaktır.
 • Kampanyada alt alışveriş baremi 300 TL, üst alışveriş baremi 100.000 TL olarak geçerli olacaktır. Kampanyada en yüksek taksit sayısı 12 olacaktır.
 • Vadeli Taksit, tek ödemeli işlemler, 2, 3 taksitli işlemler ve ödül kullanımları kampanyaya dahil değildir.
 • Kampanya kapsamında yapılan alışverişlerde, müşteri sliplerinde "TEBRİKLER KAMPANYAMIZDAN YARARLANDINIZ." şeklinde bir mesaj çıkacaktır. Müşteri sliplerinde mesaj çıkmaması üye işyerinin kampanyaya dâhil olmadığını göstermektedir. Lütfen kontrol ediniz.
 • Kampanyaya Garanti Bonus, Money Bonus, Garanti Bonus Business, Miles&Smiles Garanti BBVA kredi kartı, Miles&Smiles Garanti BBVA Business kredi kartı, Shop&Fly kredi kartı, Shop&Fly Business  kredi kartı, American Express, American Express Business, Sanal Kartlar, Fibabanka Bonus, Fibabanka Bonus Business, ICBC Turkey Bonus, ICBC Turkey Bonus Business, Türkiye Finans Happy Card, Türkiye Finans Happy Business Card, TEB Bonus, TEB Bonus Business, Deniz Bonus, Deniz Bonus Business kartları dahildir.
 • Vadeli Taksit, Bonus Flexi, Bonus Genç, Garanti Corporate, Amex Corporate, Filo Flexi, Şeker Bonus, Şeker Bonus Business, Alternatifbank Bonus, Alternatifbank Bonus Business, ING Bonus, ING Bonus Business kartlarıyla yapılan alışverişler dahil dedğildir.
 • Flexi Card’ların kampanyaya katılımı ; için Flexi Card sahiplerinin EVET yazıp bir boşluk bırakıp BRİSA yazıp bir boşluk bırakıp kartın son altı hanesini 3340‘a SMS gönderdikten sonra alışveriş yapılması gereklidir. SMS sistemimize ulaştıktan sonraki harcamalar dikkate alınacaktır. Kampanyaya katılım SMS'leri KDV ve ÖİV dahil Türk Telekom için 1TL, Turkcell için 1TL, Vodafone için 0,48 TL'dir. Geri dönüş SMS'leri Garanti BBVA tarafından karşılanır.
 • Flexi kart kampanya uygulamaları https://www.bonus.com.tr/kredi-kartlari/flexi adresinde ilan edilmektedir.
 • Ek kartlar kampanyaya dahildir.
 • Kampanyadan yararlanmak için harcama işleminin Garanti BBVA poslarından gerçekleştirilmesi  gerekmektedir.
 • İptal ve iade işlemleri dikkate alınacaktır.

KATILMAK İÇİN

Flexi Card’ların kampanyaya katılımı ; için Flexi Card sahiplerinin EVET yazıp bir boşluk bırakıp BRİSA yazıp bir boşluk bırakıp kartın son altı hanesini 3340‘a SMS gönderdikten sonra alışveriş yapılması gereklidir. SMS sistemimize ulaştıktan sonraki harcamalar dikkate alınacaktır. Kampanyaya katılım SMS'leri KDV ve ÖİV dahil Türk Telekom için 1TL, Turkcell için 1TL, Vodafone için 0,48 TL'dir. Geri dönüş SMS'leri Garanti BBVA tarafından karşılanır

KAMPANYA BAŞLANGIÇ VE BİTİŞ

26 Ekim - 31 Aralık 2021