Şimdi konuşun..
Mudo Concept mağazalarında <br> 9 taksit

Mudo Concept mağazalarında
9 taksit

Sektör: Giyim / Marka: Mudo Concept

NASIL KAZANIRIM?

1 Ocak – 31 Aralık 2021 tarihleri arasında Mudo Concept mağazalarından tek seferde yapılan 100 TL üzeri ödemelerde 7 taksit imkanı sunulacaktır.

1.000 TL ve üzeri ödemelerde ise 9 taksit imkanı kart sahibine sunulacaktır.

Kampanyadan yararlanmak için harcama işleminin Garanti BBVA poslarından gerçekleştirilmesi gerekmektedir.

DİĞER BİLGİLER

  • 1 Ocak – 31 Aralık 2021 tarihleri arasında Mudo Concept mağazalarından tek seferde yapılan 100 TL üzeri ödemelerde 7 taksit imkanı sunulacaktır.
  • 1.000 TL ve üzeri ödemelerde ise 9 taksit imkanı kart sahibine sunulacaktır.
  • Kampanyadan yararlanmak için harcama işleminin Garanti BBVA poslarından gerçekleştirilmesi  gerekmektedir.
  • Kampanyaya Bonus, Money Bonus, American Express Card, Miles & Smiles Garanti BBVA kredi kartları, Shop&Fly, Shop&Fly Business, Bonus Business, Miles & Smiles Business Garanti BBVA kredi kartları, American Express Business kredi kartları, ek kartlar, sanal kartlar, Deniz Bonus, TEB Bonus, TEB Bonus Business, ICBC Bonus, ICBC Bonus Business, Türkiye Finans Happy Card kartlar dahildir.
  • Fibabank Bonus Business, Alternatifbank Bonus, ING Bonus, ING Bonus Business, Fibabank Bonus, Şeker Bonus, Şeker Bonus Business, Deniz Bonus Business, Alternatifbank Bonus Business kampanya dahil değildir.
  • Flexi, Bonus Flexi ve Bonus Genç ile katılım için harcamadan önce “EVET MUDOTAKSIT” yazıp, bir boşluk bırakıp kartlarının son 6 hanelerini 3340’a SMS göndermelidir. Kampanya katılım kısa mesajının sistemimize ulaşmasından sonraki işlemler dikkate alınacaktır.
  • Kampanyaya katılım için gönderilen SMS Türk Telekom aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 1 TL, Turkcell aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 1 TL, Vodafone aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,48 TL olarak ücretlendirilir. Geri Dönüş SMS leri Garanti BBVA tarafından karşılanır.
  • Ödül puan kullanımları ve tek ödemeli harcamalar kampanya haricindedir.
  • Garanti BBVA  ve Mudo kampanyayı değiştirme ve iptal hakkını saklı tutar.

KATILMAK İÇİN

Hemen yararlanabilirsiniz.

FLEXI KARTI İLE KATILMAK İÇİN

Flexi, Bonus Flexi ve Bonus Genç ile katılım için harcamadan önce “EVET MUDOTAKSIT” yazıp, bir boşluk bırakıp kartlarının son 6 hanelerini 3340’a SMS göndermelidir.Kampanya katılım kısa mesajının sistemimize ulaşmasından sonraki işlemler dikkate alınacaktır.

KAMPANYA BAŞLANGIÇ VE BİTİŞ

1 Ocak - 31 Aralık 2021