Şimdi konuşun..

Mastercard'lılara özel <br>büyük sürpriz!

Mastercard'lılara özel
büyük sürpriz!

Bu Kampanyanın Süresi Dolmuştur
Sektör: Eğlence / Marka: Mastercard

NASIL KAZANIRIM?

Kampanya tarihleri arasında www.priceless.com/Garantibbva adresindeki deneyim sayfası üzerinden yönlendirmeleri takip ederek çekilişe katılan her katılımcıya 1 adet çekiliş hakkı verilecektir.

DİĞER BİLGİLER

 • Kazananlar;

  GARANTİ BBVA MASTERCARD ÇEKİLİŞ SONUÇLARI

  ASIL TALİHLİ

  Samed Kaya

  YEDEK TALİHLİLER

  Çekiliş Sırası

  Yasin Bozkurt

  Semih Tanrıverdi

  Ali Özkan

  Oguz Kara

  Egemen Emekli

  Harun Topraklık

  Buse YILMAZ

  Ali Emre Öz

  Hamza Altıparmak

  Yunus Emre Turna

 • Garanti BBVA Mastercard logolu Bonus, Piu ve Paracard sahiplerine özel bu deneyimi sanal ortamda yaşamaya hazır mısın?  Milyonların takip ettiği fenomen oyuncu Kendine Müzisyen ile yapılacak özel canlı Twitch FIFA final maçı oynama şansını yakalayacak şanslı kişi sen ol! Ünlü fenomen ile yapacağın birebir maçta efsane performansını sergilemek için çekilişe katıl, büyük sürprize hazır ol!
 • Bu tarihler arasında www.priceless.com/Garantibbva adresindeki deneyim sayfası üzerinden yönlendirmeleri takip ederek çekilişe katılan her katılımcıya 1 adet çekiliş hakkı verilecektir.
 • Bu çekilişe Garanti BBVA Mastercard logolu tüm bireysel Bonus, Piu ve Paracard sahipleri katılabilir. Ticari kartlar ve burada sayılmayan diğer Garanti BBVA kartları çekiliş kapsamında değildir.
 • Bu deneyim için çekilişe katılma süresi 07 Mayıs 2021 00.01’de başlayıp 16 Mayıs 2021 günü saat 23:59’da sona erecektir.
 • Bu tarihler arasında www.priceless.com/Garantibbva adresindeki deneyim sayfası üzerinden yönlendirmeleri takip ederek çekilişe katılan her katılımcıya 1 adet çekiliş hakkı verilecektir.
 • Kazanan talihlinin FIFA oyunu oynayabiliyor olması ve oyun oynayabilecek gerekli donanımı olması ön koşuldur. Mastercard ve Garanti BBVA tarafından, kazanan kişiden destekleyici nitelikte geçmiş FIFA oyunlarından kayıtlı video istenebilir. Kazanan kişi FIFA oynayamıyorsa, 1. yedekten başlayarak sırasıyla yedek talihlilere geçilecektir.
 • Kazanan talihlinin FIFA oyunu oynayabiliyor olması ön koşuldur. Mastercard ve Garanti BBVA tarafından, kazanan kişiden destekleyici nitelikte geçmiş FIFA oyunlarından kayıtlı video istenebilir. Kazanan kişi FIFA oynayamıyorsa, 1. yedekten başlayarak sırasıyla yedek talihlilere geçilecektir. Kazanan kişinin vereceği bilgiler Garanti BBVA’nın uygun göreceği reklam ve tanıtım kampanyalarında kullanılacaktır. Ayrıca, Mastercard’ın uygun göreceği şekillerde, reklam kampanyalarında, Garanti BBVA instagram hesabında ve çeşitli mecralarda yayınlanabilecektir. Katılımcı bu şekil bir kullanıma ilişkin olarak açıkça muvafakat ettiğini, bu şartı ve sundukları sloganlar ile ilgili haklarından feragat ettiğini ve bu hakları Garanti BBVA ve bağlı şirketlerine devrettiğini, hiçbir hak talebinde bulunmayacağını kabul ve taahhüt eder.
 • Çekilişe katılmak ücretsizdir.
 • Her müşteri çekilişe 1 kez katılabilir.
 • Çekilişe katılan ve kazanan Garanti BBVA Mastercard logolu Bonus, Piu ve Paracard sahibi 1 kişiye Kendine Müzisyen ile Twitch üzerinden canlı yayında belirlenen online oyunu oynama şansı verilecektir. Bu deneyim için 1 asil, 10 yedek talihli belirlenecektir. Asil talihli kendisiyle iletişime geçildiği tarihten itibaren 1 gün içerisinde dönüş yapmazsa veya hakkını bir başka kişiye devretmek isterse diskalifiye olacaktır ve deneyim hakkı 1. yedekten başlayarak sırasıyla yedek talihlilere geçecektir.
 • 18 yaşından küçükler düzenlenen çekilişe katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar bile ödülden faydalanamazlar. 18 yaşından küçük çocukların sadece ebeveynleri kampanyaya katılabilir.
 • Mastercard, Garanti BBVA ve U2 Tanıtım ve Promosyon Hizmetleri Tic. Ltd. Şti. çalışanları düzenlenen çekilişe katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar dahi ödülden faydalanamazlar.
 • Bu çekiliş Mastercard tarafından düzenlenmekte olup çekilişin yapılmasında, sonuçlanmasında, canlı yayının gerçekleşmesinde Garanti BBVA’nın herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır. Çekilişle ilgili diğer tüm koşul ve detaylar www.priceless.com/Garantibbva adresini ziyaret edebilirsiniz.
 • Çekiliş sonuçları 18.05.2021 tarihinde  bonus.com.tr’de yayınlanacaktır.
 • Oyunun oynanacağı gün ile ilgili kazanan kişiye ayrıca bilgi verilecektir
 • Çekilişe katılım ücretsizdir,ticari bir koşul yoktur.
 • Garanti BBVA ve Mastercard Kendine Müzisyen’in gerçekleştireceği canlı Twitch yayınının görüntülerini pazarlama ve iletişim amacı ile kullanma hakkını saklı tutar.
 • Mastercard ve Garanti BBVA Türkiye online etkinlik esnasında ve deneyimin akışında değişiklik yapma hakkına sahiptir.
 • Ödülü teslim alabilmek için, kampanya kayıtlarındaki bilgilerin doğruluğunun ispatı amacıyla nüfus cüzdanının ibrazı gereklidir; ayrıca Mastercard ve Garanti BBVA ek belge/bilgi talebinde bulunabilir.
 • Katılımcılar, çekilişe ilişkin katılım ve kazananların değerlendirilmesinde nihai sistem ve Mastercard kayıtlarının esas alınacağını peşinen kabul etmiş sayılırlar.
 • Eğer mevcutsa, ödüle konu olan eşya ve/veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV gibi vergiler dışındaki vergi ve diğer yasal yükümlülükler kazanan tarafından ödenecektir.
 • Kazanılan ödül devredilemez ve nakde çevrilemez. Katılımcılara hiçbir şekilde geri ödeme yapılamaz.
 • Kampanya esnasında, sonuçları lehlerine değiştirmek amacıyla bilgisayar teknolojilerini kötü niyetle kullanan kişilerin tespiti durumunda, bu kişilerin kayıtları sistemden hiçbir uyarıda bulunulmaksızın değerlendirmeye alınmayacaktır.
 • Katılımcılar, Mastercard ve Garanti BBVA tarafından kendilerinden istenen bilgileri tam ve doğru olarak bildirmek durumundadırlar. Eksik ya da yanlış beyan edilmiş bilgilere sahip katılımcılar, ödül kazansalar dahi bu haklarını kaybederler.
 • Mastercard Türkiye tarafından Çekilişe katılacak için katılımcılardan bazı kişisel bilgiler istenilmektedir. Mastercard tarafından kullanılabilecek kişisel verilerinizle ilgili Gizlilik Bildirimine https://www.mypricelessistanbul.com/privacy_policy.aspx linki üzerinden ulaşabilirsiniz.
 •  Mastercard ve Garanti BBVA, kendisinden kaynaklanmayan hata ve veri kayıplarından, söz konusu bilgisayar ve bilgisayar sistemlerine üçüncü şahısların yetkisiz erişimi ile benzeri durumlar karşı aldığı tüm önlemlere rağmen  doğabilecek sorun ve zararlardan dolayı sorumlu tutulamaz.
 • Çekiliş süreci ile ilgili olarak, katılımcıların yapacakları başvurularla ilgili olabilecek her türlü ortamdaki iletişim sorunları nedeniyle Mastercard ve Garanti BBVA hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. Kampanyanın yürütülmesini etkileyecek derecede meydana gelebilecek her türlü donanım ve yazılım problemlerinden, bilgisayar bozukluklarından, telefon, kablo, uydu, ulaşım ağı, elektronik, kablosuz ya da Internet bağlantılarında Internet Servis Sağlayıcı kaynaklı meydana gelebilecek her türlü hata, kısıtlama, tahrif olmuş, bozulmuş veya hatalı data gönderilerinden, elektronik posta, sms gönderme hatalarından, kayıp, gecikmiş, tutulmuş e-postalardan, web sayfasına veya İnternete erişimde aksaklıklardan, yarışmanın gidişatını etkileyecek şekilde, ancak bunlarla sınırlı olmamak kaydıyla, gerek insan gerek insan dışı kaynaklı tahrif, bilgisayar korsanlığı, hırsızlık, virüs, böcek kaynaklı müdahalelerden dolayı ortaya çıkacak zararlardan, kampanyada kullanılacak herhangi bir elektronik posta adresinin zarar görmesi, ortadan kalkması, veya ulaşılamaması nedeni ile yarışmanın uygulamasının zarar görmesi sebebiyle Garanti BBVA, Mastercard, Mastercard Turkey, Ajansmedya ve U2 Tanıtım hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
 • Mastercard’ın çekiliş şartlarını değiştirme hakkı saklıdır. Mastercard, ayrıca çekilişi durdurma, sona erdirme ve süresini değiştirme hakkına sahiptir.
 • Bu kampanyaya Mastercard, Garanti BBVA ve U2 Tanıtım çalışanları katılamazlar. Katılıp ödül kazansalar dahi bu haklarını kullanamazlar.
 • Bu çekiliş Türkiye Garanti Bankası A.Ş. tarafından Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü’nün 04.05.2021 tarihli ve E-40453693-255.05.02-3167 sayılı yazısına istinaden kapsam dışı olarak düzenlenmektedir.
 • Kampanyaya katılan herkes, yukarıdaki hükümleri kabul etmiş sayılır.

KATILMAK İÇİN

Kampanya tarihleri arasında www.priceless.com/Garantibbva adresindeki deneyim sayfası üzerinden yönlendirmeleri takip ederek çekiliş formunu doldurun!

KAMPANYA BAŞLANGIÇ VE BİTİŞ

07 – 16 Mayıs 2021

Bu kampanyanın süresi dolmuştur. Güncel Bonus Kredi Kartı kampanyalarını takip edin fırsatları kaçırmayın.