Şimdi konuşun..
IKEA’da peşin fiyatına 3 taksit, <br> 250 TL ve üzeri alışverişlerde <br> IKEA Aile Kart ile 6 taksit!

IKEA’da peşin fiyatına 3 taksit,
250 TL ve üzeri alışverişlerde
IKEA Aile Kart ile 6 taksit!

Sektör: Mobilya / Marka: Ikea

NASIL KAZANIRIM?

15 Kasım 2021-31 Ağustos 2022 tarihleri arasında, IKEA Mağazaları’nda ve IKEA Sipariş ve Teslim Noktasında; Vade farksız 3 taksit, 250 TL üzeri IKEA Aile/Kurumsal kartı olan müşterilere vade farksız 6 taksit uygulanacaktır.
IKEA İnternet Mağazası’nda; 250 TL’ye kadar olan işlemlerde vade farksız 3 taksit, 250 TL üzeri işlemlerde vade farksız 6 taksit uygulanacaktır.
Kampanyadan yararlanmak için harcama işleminin mutlaka Garanti BBVA poslarından gerçekleştirilmesi gerekmektedir.

DİĞER BİLGİLER

  • 15 Kasım 2021-31 Ağustos 2022 tarihleri arasında, IKEA Mağazaları’nda ve IKEA Sipariş ve Teslim Noktasında; Vade farksız 3 taksit, 250 TL üzeri IKEA Aile/Kurumsal kartı olan müşterilere vade farksız 6 taksit uygulanacaktır.
  • IKEA İnternet Mağazası’nda; 250 TL’ye kadar olan işlemlerde vade farksız 3 taksit, 250 TL üzeri işlemlerde  vade farksız 6 taksit uygulanacaktır.
  • Kampanyaya Garanti BBVA kredi kartları, Bonusnet bankalarının bonus özellikli tüm kartları dahildir.
  • Vadeli Taksit, Garanti Corporate, Filo Flexi ve Türkiye Finans Happy Zero kartlarıyla yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir.
  • İptal ve iade işlemleri dikkate alınacaktır.
  • Kampanya kapsamında yapılan alışverişlerde, müşteri sliplerinde 3 taksit için; “BU ALIŞVERİŞİNİZ EKSTRENİZE 3 TAKSİT OLARAK YANSIYACAKTIR. 6 taksit için “BU ALIŞVERİŞİNİZ EKSTRENİZE 6 TAKSİT OLARAK YANSIYACAKTIR.” şeklinde bir mesaj çıkacaktır. Müşteri sliplerinde mesaj çıkmaması üye işyerinin kampanyaya dâhil olmadığını göstermektedir. Lütfen kontrol ediniz.
  • Ek kartlar kampanyaya dahildir.
  • Kampanyadan yararlanmak için harcama işleminin mutlaka Garanti BBVA poslarından gerçekleştirilmesi  gerekmektedir.

KATILMAK İÇİN

Hemen faydalanabilirsiniz.

KAMPANYA BAŞLANGIÇ VE BİTİŞ

15 Kasım 2021-31 Ağustos 2022