Şimdi konuşun..
Güntaş AVM’de 100 TL ve üzeri alışverişlerinize %10 Güntaş bonus

Güntaş AVM’de 100 TL ve üzeri alışverişlerinize %10 Güntaş bonus

Bu Kampanyanın Süresi Dolmuştur
Sektör: Diğer / Marka: Güntaş

KATILMAK İÇİN

Kampanyaya katılmak için ilk harcamadan önce BonusFlaş üzerinden “Hemen Katıl” ın tıklanması ya da GUNTAS yazıp 3340’a SMS gönderilmesi gereklidir.

Flexi, Bonus Genç ve Bonus Flexi sahiplerinin kampanyaya dahil olmaları için harcama işleminden önce ayrıca “Hemen Katıl”ı tıklamalı veya SMS ile katılmak için “EVET GUNTAS ”yazarak bir boşluk bırakıp kartlarının son 6 hanesini 3340’a göndermeleri gerekmektedir. İlk alışverişten önce katılım yapılması gerekmektedir.

NASIL KAZANIRIM?

Güntaş AVM’de 1 Ağustos-31 Aralık 2021 tarihleri arasında tek seferde yapılan alışverişlerinizde 100 TL ve üzeri taksitli ve tek ödemeli alışverişlerde kazanabilirsiniz

DİĞER BİLGİLER:

 • %10 Güntaş Bonus kampanyası Güntaş AVM mağazalarında ve www.guntasavm.com web sayfasından 1 Ağustos – 31 Aralık 2021 tarihleri arasında tek seferde yapılan 100 TL ve üzeri  taksitli ve tek ödemelerde kazanılacak olup, bir sonraki alışverişte kullanılabilecektir.
 •  Ürün iadesi ve iptal işlemleri dikkate alınacaktır.
 • Kampanyaya sadece Bonus, Money Bonus, Flexi, Bonus Genç, Bonus Flexi, Bonus American Express kredi kartları dahildir.
 • Kampanyaya katılmak için ilk harcamadan önce BonusFlaş üzerinden "Hemen Katıl" ın tıklanması ya da GUNTAS yazıp 3340'a SMS gönderilmesi gereklidir.
 • Flexi, Bonus Genç ve Bonus Flexi sahiplerinin kampanyaya dahil olmaları için harcama işleminden önce ayrıca "Hemen Katıl"ı tıklamalı veya SMS ile katılmak için "EVET GUNTAS "yazarak bir boşluk bırakıp kartlarının son 6 hanesini 3340'a göndermeleri gerekmektedir. İlk alışverişten önce katılım yapılması gerekmektedir.  
 • Kampanyaya katılım için gönderilen SMS Türk Telekom aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 1 TL, Turkcell aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 1 TL, Vodafone aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,48 TL olarak ücretlendirilir. Geri Dönüş SMS leri Garanti BBVA Bankası tarafından karşılanır.
 • Ticari kart kullanımları, Paracard, Miles & Smiles Garanti kredi kartı, Shop&Fly, American Express Card, Deniz Bonus, Teb Bonus, Şeker Bonus, ING Bonus, Türkiye Finans Happy Card, Bonus Business, Miles & Smiles Garanti Business kredi kartı, American Express Business Card, Aleternatifbank Bonus, ICBC Turkey Bonus, Fibabanka Bonus kampanya haricindedir.
 • Ek kartlar ve sanal kartlar kampanyaya dahildir.
 • Kampanya dahilinde Güntaş AVM mağazalarında ve www.guntasavm.com web sayfasından kazanılıp, kazanılan Güntaş Bonuslar 1 Ağustos 2021-15 Ocak 2022  tarihleri arasında  sadece fiziki mağazalarda harcanabilir.
 • Kullanılmayan Bonus'lar  16 Ocak 2022 tarihinde geri alınacaktır.
 • Kampanya VERA ve BEKO ÖKC POS cihazlarında kullanılamamaktadır. İlgili model ÖKC kullanan işyerlerinin kampanya kapsamında Güntaş Bonus kampanyasından yararlanabilmesi için Garanti BBVA POS cihazını kullanmaları gerekmektedir. ÖKC POS modeli PROFİLO, HUGİN ve PAVO ( INGENICO ) olan işyerlerinin Garanti BBVA üye işyeri terminallerinde Güntaş Bonus kampanyasından yararlanılabilecektir.

KAMPANYA BAŞLANGIÇ VE BİTİŞ

1 Ağustos-31 Aralık 2021

Bu kampanyanın süresi dolmuştur. Güncel Bonus Kredi Kartı kampanyalarını takip edin fırsatları kaçırmayın.

BONUS GEÇERLİLİK TARİHİ

1 Ağustos 2021-15 Ocak 2022